Доставка товару

Умови доставки замовлень

Продаж здійснюється на умовах Магазин-транспортна компанія / FCA (Free Carrier). Після відправки товару замовлення вважається виконане. Після передачі товару транспортній компаніі (що підтверджується ТТН), остання несє відповідальність за його цілістніть та своєчасну доставку.

Доставка товару здійснюється за вибором покупця транспортними кур'єрськими компаніями:

  • Нова Пошта
  • Укрпошта

Вартість послуг доставки - згідно з тарифами обраної компанії, і залежить від маси посилки, об'ємної ваги (обсяг товару в упаковці), дальності доставки, оціночної суми. Також до послуг доставки курьерскою организацією додається вартість пакування.

Доставлення замовлення на умовах "оплата при отриманні, накладений платіж" здійснюється лише через Нова Пошта після попередньо оплаченої доставки (іноді це називають часткова оплата). Оріентовно це від 100грн. Замовлення загальною сумою товарів до 100 грн наложеним платежем не відправляються.

Одержувач на розрахунковий рахунок Відправника сплачує суму коштів, що дорівнює вартості доставки, а потім магазин відправляє товар, вказавши суму Товару як післяплату, яку Одержувач сплатить при отриманні Товару. Якщо Одержувач відмовляється від отримання Товару сума за доставлення не повертається.

Адресна кур'єрська доставка здійснюється кур'єром Нової пошти.

За домовленістю можливий самовивіз попередньо оформлених і підготовлених замовлень з точки видачі замовлень дружнього нам магазину (район метро Почайна у Києві).

Весь товар, що відправляється страхується кур'єрською компанією на суму замовлення. При отриманні товару необхідно перевірити його цілісність безпосередньо у відділенні пошти. При виявленні пошкоджень - повідомити оператору организації доставки для складання акту дефектації / компенсації. У разі відсутності такого акту буде втрачено право на компенсацію та повернення товару.