ОплатаПередплата на розрахунковий рахунок, оплата он-лайн картою Visa / MasterCard

Після того як буде сформоване замовлення, ви отримаєте рахунок/посилання з реквізитами для здійснення платежу. За реквізітами ви зможете сплатити в будь-якій зручній для вас службі онлайн платежів (Приват24, iPay, portmone і інші) або через додаток банку в якому ви обслуговуєтесь

 

Оплата безготівковим розрахунком (банківський переказ)
Замовлення можно сплатити в будь-якому відділенні банку, яке працює з фізичними особами, а також через Приват24 і подібні банківські сервіси.

Реквізити для оплати відправляємо електронною поштою, через месенджери як тільки менеджер підготує замовлення до оплати.

За отриманими реквізитами зможете здійснити оплату в ощадкасі, в комерційному банку або сплатити через Приват24. Для оплати через Приват24 виберіть "Створити Платіж по Україні".

Сума вашого платежу повинна відповідати сумі рахунку.
Після здійснення платежу можете відправити повідомлення про факт оплати на e-mail або месенджер. Це необов'язково, але в значній мірі прискорить обробку Вашого замовлення.

 

Оплата при отримані

Хочете сплатити за товар при отримані /"наложений платіж"/ - ознайомтесь з умовами доставки такого товару. Зазвичай цей варіант доставки/оплати буде дорожче за звичайну передплату.