Політика конфіденційності

Уважно прочитайте дані умови використання. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт Аяші (надалі Аяші) дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі Сайт) тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах забороняється.

Авторскі права

Сайт завжди готовий співпрацювати з авторами зображень. Обовязково листуйте нам info@ayashi.com.ua

Сайт може містити зображення які вільно розповсюджуються в Інтернеті, автори яких відмовились від своїх авторських та суміжних або суміжних прав на ці зображення. Сайт може вільно адаптувати та використовувати такі матеріали у комерційних, навчальних та інформаційних цілях без вказівки оригінального автора чи джерела.

У силу об'єктивних причин, сайт не може дати стовідсоткову гарантію, що всі матеріали на момент виявлення розповсюджуються за вільною ліцензією. Якщо Ви є автором зображення яке розміщено на Сайте і не давали згоду для використання цього зображення - обов’язково повідомте нам support@ayashi.com.ua і ми з цим питанням розберемося.

Cтворення замовлення

Замовити і купити товар на Сайті може тільки повнолітня особа. Якщо Вам ще немає 18 років - попросіть батьків оформити для вас замовлення.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Сайт не гарантує беззаперечної точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. У будь-який час без повідомлення Сайт може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому сайті, Сайт не зобов'язаний оновлювати їх. Сайт ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль та/або можливість авторизації за домопогою соціальних мереж, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Сайт може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Сайт не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Сайт використовує різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте цей сайт ( (докладніше про захист і обробці персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох cookie або анонімних ідентифікаторів. Сайт також використовує cookie і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

При відвідуванні вами Сайту з метою перегляду, читання, або завантаження з нього інформації, Сайт збирає і зберігає якісь "дані користувача", одержувані від вас, такі як назва домена і сервер провайдера, з якого відбувається доступ в Інтернет, Інтернет-протокол (IP ) адрес Вашого комп'ютера, дата і час Вашого відвідування веб-сайту та адресу веб-сайту, з якого Ви увійшли на наш веб-сайт. Сайт використовує дану інформацію для визначення трафіку відвідування Сайту і має на меті полегшити задачу модифікації Сайту, щоб зробити його більш корисним для користувачів.